Kategorie

Zákaznická podpora

+420 608 506 151
Zákaznická linka
(PO-Pá: 9:00 – 17:00)
Poradenství:
info@prokuzi.cz
Objednávky:
          objednavky@prokuzi.cz

Poslední přidané

Najdete nás na Facebooku

Oblečení pro atopiky, alergiky se zinkem

Značka Preventino nabízí speciálně vyvinuté textilie s obsahem zinku určené pro miminka a děti s velmi citlivou, alergickou, atopickou pokožkou, vhodné i při chronické urtikárii. Zejména jemná pokožka novorozeňat reaguje na dráždivé látky velmi citlivě. Značka AlPrevent představuje pozinkované textilie pro dospělé, kteří mají kožní potíže jako je atopický ekzém, lupénka, akné. Zinek je již po staletí spolehlivým léčivým prostředkem. Jako málokterá jiná látka má rozhodující vliv na dobrý zdravotní stav, a proto může rychle pomoci. Posiluje imunitní systém, ale také smyslové funkce. Mimo to je zinek znám pro podporu hojení ran a pro své silné antiseptické a antibakteriální účinky. Proto se zinek se svými vlastnostmi projevuje pozitivně na dětské pokožce a pokožce novorozeňat. Kladný účinek pozinkovaných textilií na ochranu pokožky byl doložen lékařskou studií.

Funkční textilie s antioxidačními a antibakteriálními účinky, jako jsou pozinkované textilie, nabývají na stále větším významu v oblasti lékařského využití. Neboť textilie jsou v nejdelším a nejintenzívnějším kontaktu s lidskou pokožkou. Do textilu zapracovaný oxid zinečnatý vedl u testovaných pacientů s neurodermitidou k rychlému zlepšení symptomů a tím i k výraznému zlepšení kvality jejich života.

Materiál Lyocell se zinkem – představuje dokonalé vlákno pro pokožku citlivou, alergickou či atopickou pokožku.

Kombinace vlastností vláken Lyocell zklidňujících pokožku s pečujícími účinky zinku pozitivně ovlivňuje regenerační klima pokožky. Pro osoby s citlivou pokožkou má tato inovace význam jako nebývalý prostředek pro zlepšení dobrého zdravotního stavu a radosti ze života. Hladká svrchní vrstva vlákna, termoregulace a vysoká absorpce vlhkosti jsou dalšími pozitivními vlastnostmi tohoto výrobku. Lyocell se zinkem je jemný jako hedvábí. Hladká a poddajná svrchní vrstva textilu zaručuje pocit měkkosti a zabraňuje podráždění pokožky.

Lyocell se zinkem působí chladivě jako len a zahřívá jako vlna. Vysoký izolační účinek spojený s rychlým odvodem vlhkosti je proto rozhodující a vede k optimální regulaci tělesné teploty. Rozdíl ve srovnání se syntetickými vlákny a dokonce i s bavlnou je enormní. Lyocell pojme o 50 % více vlhkosti než bavlna. S Lyocellem se osoby méně potí a cítí se lépe.

Lyocell se zinkem je přírodní hygienické vlákno zhotovené z celulózy dřeva eukalyptu a farmaceuticky vyrobeného oxidu zinečnatého.

Pokud jde o hygienu a množení bakterií, nabízí Lyocell svými základními přirozenými vlastnostmi úplně nové možnosti, které nechají pokožku dýchat a zasazují se za to, že pokožka vypadá zdravěji. Množení bakterií nemá při použití Lyocellu šanci. Enormí absorpce vlhkosti zabraňuje množení bakterií již na počátku, jelikož je vlhkost z pokožky okamžitě odvedena do vnitřní části vláken. Přitom zůstává pokožka sušší a na vláknech se netvoří žádná vrstva vlhkosti, jež by mohla sloužit jako základ pro množení bakterií. Lyocell je přirozeně čistý a není zatížen chemikáliemi.

7% podíl elastanu zaručuje pružnost a dokonale padnoucí tvar. Všechny švy byly umístěny na vnější straně, aby se zabránilo dalšímu mechanickému podráždění pokožky.

Cílem textilií Preventino je, aby se miminkám a dětem dostalo naprosté ochrany, a aby se cítily dobře ve dne i v noci.

Textilie Preventino se pravidelně podrobuje mnoha důležitým kontrolám. To potvrzují jakostní pečeti na všech produktech.

Vlastnosti výrobků Preventino:

  • mají antiseptické a antibakteriální účinky
  • pečují o pokožku a chrání ji
  • zajišťují příjemné klima pokožky
  • mají uklidňující účinky, podporují regeneraci pokožky
  • regulují vlhkost
  • působí na pokožku příjemně chladivě jako len a zároveň zahřívají jako bavlna
  • jsou vysoce pohodlné na nošení
  • mají švy umístěny na vnější straně tak, aby se zabránilo podráždění či odření citlivé pokožky

Výrobcem řady výrobků  Preventino a AlPrevent je společnost AlPrevent GmbH.

 

 

Informace o kategorii (zobrazit/skrýt)

Upřesnit hledání


LinkedIn Twitter Google Plus Sdílet na Facebooku

© 2014 Kamaderm s.r.o., Obchodní podmínky e-shopu zpracovala specializovaná advokátní kancelář provozující portál PravoProPodnikatele.cz